Konsulting

KONSULTING z łac. consulo – sulere – sului – sultum oznacza naradzać się, znaleźć radę, konsultować.

Oferta – Konsulting

Konsulting w badaniach rynku

Gdy realizujemy badania marketingowe usługa konsultingu w projekcie jest standardem. Kilkaset zrealizowanych projektów badawczych dla wielu branż pozwala patrzeć na każdy konkretny przypadek z szerokiej i bogatej perspektywy, precyzyjnie konsultować te pierwsze i dalsze kroki, skutecznie docierać do cennych informacji i dostarczać tony inspiracji do dalszych owocnych działań biznesowych.

Konsulting metodologii badań i narzędzi

Dla instytucji publicznych, małych firm i naukowców konsultujemy projekty metodologii do przetargów, prac doktorskich oraz badań realizowanych samodzielnie. Doradzamy także co do narzędzi badawczych takich jak scenariusze wywiadów czy kwestionariusze. W zależności od potrzeb możemy wraz z klientem interpretować wyniki, wyciągać wnioski oraz wskazywać kierunki dalszych badań i analiz.

Konsulting zamiast badań rynku

… taka oferta na stronie agencji badawczej ?! TAK ! Nie zawsze warto robić badanie marketingowe. Jeśli nie warto  – mówimy o tym wprost. Czasami rozmowa z właściwym człowiekiem we właściwym momencie potrafi przynieść tyle informacji i/lub inspiracji, że realizacja badania rynku okazuje się zbyteczna.

CASE STUDY: W grudniu 2012 z ARKET skontaktował się przedstawiciel luksusowej marki z prośbą o zaprojektowanie i realizację badań marketingowych, które pozwolą ocenić rolę profesjonalnej strony www w budowaniu wizerunku marki, a co za tym idzie, w zwiększaniu sprzedaży produktów. Zamiast przygotowania oferty na badanie wskazaliśmy dwa dostępne w sieci bezpłatnie raporty, dostarczające potrzebnych informacji. Oszczędność klienta: kilkanaście tysięcy złotych.

 
Zapytaj o ofertę konsultingu w ARKET

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress