Konsulting

KONSULTING z łac. consulo – sulere – sului – sultum oznacza naradzać się, znaleźć radę, konsultować.

Oferta – Konsulting i Szkolenia

Konsulting w badaniach rynku

Gdy realizujemy badania marketingowe usługa konsultingu w projekcie jest standardem. Kilkaset zrealizowanych projektów badawczych dla wielu branż pozwala patrzeć na każdy konkretny przypadek z szerokiej i bogatej perspektywy, precyzyjnie konsultować te pierwsze i dalsze kroki, skutecznie docierać do cennych informacji i dostarczać tony inspiracji do dalszych owocnych działań biznesowych.

Konsulting metodologii badań i narzędzi

Dla instytucji publicznych, małych firm i naukowców konsultujemy projekty metodologii do przetargów, prac doktorskich oraz badań realizowanych samodzielnie. Doradzamy także co do narzędzi badawczych takich jak scenariusze wywiadów czy kwestionariusze. W zależności od potrzeb możemy wraz z klientem interpretować wyniki, wyciągać wnioski oraz wskazywać kierunki dalszych badań i analiz.

Zapytaj o ofertę konsultingu w ARKET

Szkolenia

Dzielimy się doświadczeniem z zakresu badań rynku, umiejętności analitycznych a także szeroko rozumianych umiejętności biznesowych. Oferta szytych na miarę szkoleń zamkniętych i otwartych uzupełnia naszą działalność badawczą.

Zapytaj o ofertę szkoleń w ARKET

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress