Klienci i partnerzy

  ” Firma ARKET dała się poznać jako dostawca terminowy, rzetelny, zaangażowany i dający nawet więcej, niż wynikało to z naszej umowy. Zespół firmy pod kierownictwem Mai Długołęckiej-Sarlej doskonale komunikował się z nami w trakcie realizacji tego projektu oraz analizy danych (…)”

URS Polska

 

  „Współpraca przebiegła wzorowo. Raport odpowiedział nam na wszystkie pytania badawcze, a celne, praktyczne wnioski oraz rekomendacje daleko wykraczały poza nasze pierwotne oczekiwania (…)

Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku

 

  „Indywidualne podejście, elastyczność i zaangażowanie zespołu (…) doprowadziły do powstania szczegółowego raportu, w pełni spełniającego nasze oczekiwania. Możemy z przyjemnością polecić usługi oferowane przez ARKET wszystkim firmom poszukującym profesjonalistów w badaniu rynku”

HORIBA ABX

 

  „Agencja ARKET zrealizowała dla nas (…) badanie potrzeb i satysfakcji klienta. W efekcie badań wdrożono w firmie kilka kluczowych zmian. Biznesowa wartość wniosków i rekomendacji uzyskanych z badania wielokrotnie przekroczyła poniesione przez nas nakłady

Rothlehner

 

  „(…) badanie potrzeb i satysfakcji klienta metodą CATI. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z procesu realizacji jak i efektów projektu. Jakość współpracy, profesjonalizm, dostosowanie do potrzeb naszej firmy (…) pozwalają nam polecić usługi ARKET wymagającym klientom”

Echo Investment

 

  „Wynikowy raport zawierał wiele cennych informacji na temat postrzegania naszych usług, co (…) zweryfikowało nasze myślenie o komunikacji marketingowej (…). Polecamy firmę Arket jako solidnego partnera biznesowego w zakresie doradztwa i realizacji złożonych projektów badań rynku”

 
3 Stars Solutions

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress