ARKET Basic

Gdy wystarczą KLUCZOWE informacje na temat rynku lub klientów. To badania rynku zaprojektowane specjalnie na potrzeby małych i średnich firm oraz start-upów. W możliwie prosty, szybki i relatywnie niedrogi sposób odpowiemy na Państwa zasadnicze pytania.

 

ARKET Optima

KLASYCZNE badania rynku. ARKET specjalizuje się w realizacji badań jakościowych oraz kompleksowych analiz rynku. Naszym atutem jest umiejętność zaawansowanej, jakościowej analizy sytuacji oraz dostarczanie istotnych wglądów, wniosków oraz rekomendacji.  Jesteśmy jednocześnie biegli w badaniach ankietowych, choć – napiszmy to wprost – to w badaniach jakościowych możemy zaoferować Państwu największą wartość dodaną. Od testów produktu po badania potrzeb klientów, od badań znajomości marki po profile konsumentów, od badań satysfakcji po badania wizerunkowe, od testów konceptów marketingowych po poszukiwanie insightów. Każdy projekt jest szyty na miarę i zrealizowany zgodnie ze standardami rynku.

 

ARKET Premium

WIĘCEJ. Tworzymy całościowe rozwiązania. To wygoda i dodatkowe korzyści dla Państwa. Badania to nie wszystko. W ARKET Premium współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami biznesowymi takimi jak agencja marketingowa i agencja PR. Potrafimy współpracować na wspólny cel jak jeden zespół, realizując szerokie, kompleksowe projekty. Klient oszczędza swój czas, który przeznaczyłby na niezależną komunikację z różnymi firmami oraz ma zagwarantowaną synergię współpracy sprawdzonych partnerów, czyli słowem: lepszy rezultat mniejszym kosztem.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress